OLGUN HUKUK BÜROSU
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
TİCARET VE GAYRİMENKUL HUKUKU DAVALARI

  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, şirketlerinizin(Anonim şirket yahut limited şirket) kurumsallaşması için hukuki danışmanlık sözleşmemiz kapsamında hizmet verebilmekteyiz. Hizmetimizin kapsamında şirketinizin 3.kişilerle yapacağı sözleşmelerin denetlenmesi, hazırlanması, risklerin yazılı olarak bildirilmesi vardır. Bu kapsamda çalışanlarınıza hukuki bilgi verilmekte olup, şirketinizin hata yapmaması için azami dikkatin neler olduğu, uygulamada davalarda nelere dikkat edildiği anlatılmaktadır.
  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, şirketinizin sözleşmeye dayalı alacağı varsa yahut bir sözleşmeden kaynaklı zararı varsa etkin bir şekilde müdahale edip sonuca götürmeye çalışmaktayız. Bu konuda tamamen elektronik ortama geçmemiz dolayısıyla davaların etkin şekilde yürütülmektedir.
  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, arsalarınız ile alakalı gerek idare ile gerekse sözleşme yaptığınız müteahhitlerle yahut arsa sahipleri aranızdaki uyuşmazlıklarda siz değerli müvekkillerimize yardımcı olabilmekteyiz.
  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, şirketinize yahut şahsınıza ait fikri mülkiyet hukukundan kaynaklı marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarımlarınızı etkin şekilde koruma hizmeti verebilmekteyiz. Bu kapsamda yapılan işlemlerimiz, 556 sayılı Kanun Hükmün Kararname uyarınca kolluk kuvvetleri ile markanıza tecavüzün durdurulması için gerekli arama, el koyma hizmetlerini sağlayabilmekteyiz. Patent ve faydalı modelinize tecavüz edildiğini düşünüyorsanız, bu tecavüzün giderilmesi, ürünlerin imhası, üretim araçların toplanması gibi hizmetleri vermekteyiz.
  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, gerek ulusal gerekse uluslararası tahkim davalarınız için hizmet verebilmekteyiz.
  • Ticaret ve Gayrimenkul Hukuku Departmanı olarak, uzmanlaşmış kadromuz ile siz değerli müvekkillerimizin hukuka inancını arttırmak gayesi ile çalıştığımızı hatırlatırız.

Bizlere Aşağıdaki Telefon Numaralarından Ulaşabilirsiniz

Tel : +90 (553) 048 68 12 

Tel : +90 (332) 400 00 38 - 48