OLGUN HUKUK BÜROSU
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Konya Avukatları17.07.2019

Konya Avukatları

Konya hukuk büroları avukat sayısı itibariyle geniş bir yelpazeye sahiptir. Avukat sayısının çok olması iş anlamında her türlü konuya hâkim olduklarını gösterir. Ne kadar hukuk bürosu o kadar avukat ve bilgi demektir. Tek bir hukuk bürosunda ortak çalışan avukatları düşündüğümüz de bilgi alanı daha da çoğalacaktır. Bu sayede vatandaşın ihtiyacına göre her konu da hizmette verilecektir.

Konya avukatları hukuk alanın da bütün eğitimleri almasına rağmen tek bir konu da uzmanlaşıp o alanda ilerlemeyi tasvip etmektedir. Bu düşünce hem kendilerine alacakları davalar için fayda sağlayacak hem de kariyer anlamında isimlerini duyurabileceklerdir. Çünkü bu aldığı davaları sonuçlandırmasına da etki etmektedir. Konuya hakim olmadığı bir davayı alıp sonuçlandıramaması kariyer anlamında düşüşe uğratabilmektedir. Buda gelecek işleri engellemektedir. Hakim olduğu konu/konular üzerinde dava alıp sonuçlandırması kariyerin de tanınmayı ve bu şekilde iş almayı etkilemektedir.

Bunu bütün Konya avukatları için söylemek çok da doğru olmayacaktır. Bazıları ise iş olsun düşüncesiyle her türden davaları almaktadır. Bu şekilde alınan davalar uzar veya sonuçlandırılamaz. Müvekkilinin fazlaca yapacağı masrafa neden olacağını ise umursamamaktadır.

Bu konu da Konya avukatları kendini bilinçlendirip geliştirmeye ve alanlarında uzmanlaşmaya çaba sarf etmektedir.

Blog Yazıları

+90 (332) 400 00 38

+90 (332) 400 00 48

+90 (332) 342 48 84

+90 (553) 048 68 12

info@olgun.av.tr

Fetih mah. Kültür cad. Nefer sok. Olgun Plaza No:1/b Posta Kodu: 42000 Karatay / KONYA